OFERTA

Firma Polish Agro Logistic oferuje Państwu kompleksową i sprawną obsługę w zakresie skupu i dystrybucji owoców miękkich i pestkowych. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami produkcyjnymi, jak i z indywidualnymi dostawcami z całego kraju.
Bogate doświadczenie i świetna organizacja pozwalają nam sprostać oczekiwaniom klientów, poszukujących dynamicznych i rozwojowych warunków współpracy. Dodatkowym atutem naszej firmy jest doceniany przez naszych kontrahentów profesjonalizm i rzetelność w wypełnianiu zobowiązań.

Zadaniem, jakie sobie wyznaczyliśmy jest stworzenie nowoczesnego i wydajnego systemu obsługi dostawców, nastawionego na ułatwiony dostęp do produktów i usług. Korzystając z naszej oferty, oszczędzają Państwo czas oraz zyskują szeroki wybór sprawdzonych produktów wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą towarów i usług.

Poza skupem owoców, będącym głównym profilem naszej działalności, prowadzimy także sprzedaż najwyższej jakości popularnych na rynku odmian drzewek owocowych, truskawek, borówek w konkurencyjnych cenach.

Ponadto proponujemy Państwu materiały opakowaniowe na owoce miękkie oraz pestkowe, zapewniające estetyczny i efektowny sposób dostarczenia owoców konsumentom.
Realizujemy zamówienia na wszelkiego typu opakowania, zależnie od potrzeb naszych klientów.

W naszej ofercie nie brakuje również skutecznych środków chemicznych, pozwalających utrzymać wymaganą w procesie produkcji czystość i higienę. Wśród nich znajdziecie Państwo preparaty do mycia chłodni, hal, plandek, samochodów i maszyn rolniczych.

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty są świadczone przez nas usługi transportowe. Korzystając z nich, unikną Państwo niedogodności związanych z własnym przewozem produktów. Dzięki odpowiednio przystosowanemu taborowi, powierzony nam towar dotrze na miejsce przeznaczenia zachowując swoją najwyższą jakość.


© Agrologistic Sp. z o.o.
Design by CYB @ 2007